Черно море си спечели точка срещу ЦСКА (видео)

ЦСКА и Черно море не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 0:0 в мач от 22-ия кръг на Първа лига. "Армейците" изиграха сравнително слаб мач, в който имаха доста малко голови положения. При едно тях още в 5-ата минута - Десподов намери отлично Алберг зад централните бранители на "моряците", а холандецът стреля от малък ъгъл, но Макенджиев излезе добре и спаси. Малко преди почивката Тиаго изстреля много силен и опасен удар от далечно разстояние, който обаче мина над вратата на варненци.

След почивката "моряците" тактически бавеха играта, а хората на Стамен Белчев не показаха почти нищо интересно в преден план. Така ЦСКА се изравни по точки с лидера Лудогорец, но разградчани все още не са изиграли мача си от този кръг на Първа лига.