Черно море приключи контролите с победа

Отборът на Черно море победи с 2:0 Поморие в последната си контрола от зимната подготовка. Мариян Огнянов бе точен в 29-ата минута, давайки аванс на "моряците".

В 43-ата Ахмед Ахмедов от Поморие удари греда. 77-ата минута Емил Янчев открадна топката в половината на Поморие и с прецизен пас в коридор изведе Румен Касабов очи в очи с вратаря на гостите. Младият талант елегантно копна стража, но бранител успя да изчисти кълбото почти от голлинията.

80-ата минута Черно море поведе в резултата с 2:0. Мартин Минчев бе изведен на добра позиция и реализира. 85-ата минута Марек Кузма изведе зад гърба на отбраната Лъчезар Йорданов, който прехвърли стража на Поморие, но топката премина на сантиметри от страничната греда.