ЦСКА разгроми тима на Капело в контрола (видео)

ЦСКА се наложи над Дзянсу Сунинг с 8:0 в първата контрола на "червените" по време на лагера им в Испания. Само до почивката резултатът бе класически. Кирил Десподов откри резултата в 17-ата минута, вкарвайки много красив гол от пряк свободен удар. Фернандо Каранга удвои в 36-ата минута, след като направи за смях вратаря на китайците. Три минути преди края на първата част се разписа и новото попълнение Роланд Алберг.

Тимът, воден от Фабио Капело инкасира още голове и през втората част. В 65-ата минута Десподов вкара втория си гол, а само 180 секунди по-късно оформи своя хеттрик. В 84-ата минута сред реализаторите се записа и младият Радослав Живков. Малко по-късно Стойчо Атанасов вкара красив гол след самостоятелен пробив, а крайният резултат оформи Станислав Манолев от дузпа в края на мача.