ЦСКА стартира 2018-та с победа (видео)

ЦСКА победи Вихрен с 2:0 в първата си контрола по време на зимната подготовка. Двубоят се игра на градския стадион в Сандански пред над 3000 души, повечето от които фенове на "армейците".

Новите попълнения Жан Бланко и Роланд Алберг дебютираха в стартовия състав и отбелязаха двете попаденията в мача. Бланко се разписа в 56-та минута с глава, а в 61-та Алберг вкара за крайното 2:0.

Жеферсон Телес, Николай Бодуров, Раул Лое и Андре Монтейро пропуснаха двубоя, а старши треньорът Стамен Белчев даде шанс за изява на всички останали 20 футболисти от състава.

ЦСКА се прибира в София днес и играчите ще получат два дни почивка, а във вторник тимът заминава на втория лагер от подготовката, който ще се проведе в Испания.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА