Манчестър Юнайтед - Бърнли
Стадион: Олд Трафорд
Дата: 29.01.2019 г.
Час: 22:00 ч.

Манчестър Юнайтед спечели и осемте си срещи поред след пристигането на Оле Гунар Солскяер, като последно тимът впечатли срещу Арсенал в четвъртия кръг на ФА Къп, от където изхвърли противника си. В момента "червените дяволи" се намират на само 3 точки от топ 4 на класирането във Висшата лига.

Бърнли загуби с 5:0 от Манчестър Сити в събота и сега задачата не е по-лесна срещу градския съперник, който е в добра форма. Бърнли беше на поход от четири победи, но в последните два мача загуби.

Откъм състави, само Маркос Рохо и Маруан Фелаини са с травми за домакините, а Крис Смолинг е под въпрос. Във ФА Къп Солскяер даде почивка на някои от титулярите си и сега се очаква отново да започнат Де Хеа, Марсиал, Рашфорд и Джоунс.

При гостите Ленън и Уолтърс са с контузии, но под въпрос са още Брейди, Гудмундсон, Бардсли и Лоутън.

Манчестър Юнайтед спечели последните си 6 мача в лигата. В 6 от последните 8 срещу Бърнли тимът не допусна гол. В последните 5 мача на "Олд Трафорд" домакините вкараха поне по 2 гола на съперниците си.

Прогноза: Манчестър Юнайтед - Бърнли 3:0

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!