Джордж Ръсел: Няма да има нов договор този уикенд, но догодина ще карам за Мерцедес
Н. Гавазов
Пилотът на Мерцедес Джордж Ръсел коментира появилите се информации, че тимът ще обяви официално подновяването на договора му по време на Гран при на Австрия.
"Няма да има съобщение [за подновяването на договора ми] този уикенд. Но догодина ще се състезавам тук [с Мерцедес], на 100%“, заяви Ръсел пред медиите.
След първите седем кръга от сезона британецът, който е част от Мерцедес от 2022 година, заема трето място в генералното класиране със 106 точки.
Начело в шампионата е неговият съотборник Андреа Кими Антонели със 156 точки. Втори е бившият пилот на Мерцедес Люис Хамилтън, който през този сезон се състезава за Ферари и има 115 точки.
Сподели
