Лейкърс премина и през Орландо

Орландо Меджик прие Лос Анджелис Лейкърс в мач от редовния сезон в НБА. Срещата се проведе в "Емвей център" в Орландо и бе наблюдавана от 18 846 зрители.

Гостите започнаха мощно и спечелиха първата среща със 26:9. Опитите на домакините да обърнат резултата дадоха само частичен резултат - в края на третата част цифрите на таблото показваха 63: 69. Последната четвърт премина под превъзходството на Лейкърс, които спечелиха този сегмент от мача с 27:22.

Краен резултат 96:87 за калифорнийци. Най-резултатен играч стана Леброн Джеймс с 25 точки. За домакините се отличи Джонатан Айзък с 19 точки.

Така Орландо претърпя първа загуба след 4 победи, а Лейкърс подобаващо отговори на загубата от Маверикс в минаия кръг.