Атлетико с минимален успех над Байерн, Ростов и ПСВ поделиха по точка (видео)

Атлетико Мадрид се наложи с минималното 1:0 над Байерн Мюнхен в дербито от Група D на Шампионската лига. Яник Ферейра Караско вкара единственото попадение в срещата, което падна в 35-ата минута. Другата интересна ситуация бе в 84-ата минута, когато Гризман изпусна дузпа за домакините.

В другата среща от групата Ростов и ПСВ не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2. Дмитри Полоз откри резултата след само 8 минути игра, след асистенция на Александър Ерокин. Радостта на домакините обаче не бе дълга и в 14-ата минута Дейви Пропер изравни. Отново Полоз (37) даде аванс на домакините, но Де Йонг (45) имаше последната дума, след като изравни резултата, като това се оказа и последния гол в тази среща, макар голови положения да не липсваха и след почивката.