Класика за Лудогорец в реванша, Цървена звезда застава на пътя на разградчани (видео)

Лудогорец записа нова победа, този път с 3:0 над Младост Подгорица в мач реванш от втория предварителен кръг от Шампионската лига. Резултатът откри Лукоки в 38-ата минута, след асистенция на Джонатан Кафу.

В 48-ата минута Вандерсон преодоля трима бранители на тима от Подгороца и с прецизен изстрел по диагонала удвои аванса на българския тим. В 64-ата минута Лукоки направи резултата класически, а головият пас даде Марселиньо. Като цяло разградчани бяха по-добрият тим, но пропуски направиха Саша и Кафу, а Моци пропусна дузпа в 24-ата минута. Домакините пък стигнаха до гол в 34-ата минута, но това попадение на Копитович бе отменено заради нарушение в атака.

В следващия кръг Лудогорец ще се изправи срещу Цървена звезда.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец