Хеттрик на Роналдо стигна за елиминирането на Волфсбург (видео)

Реал Мадрид записа така необходимата победа с 3:0 срещу Волфсбург в реванша от 1/4-финалите на Шампионската лига на "Сантяго Бернабеу". Немците имаха аванс от два гола след първата среща, но днес "белите" взеха своето. И трите попадения отбеляза голямата звезда на тима Кристиано Роналдо (16, 17, 77).

В 16-ата минута Дани Карвахал центрира отдясно и от близка дистанция Роналдо откри резултата. 60 секунди след това CR7 отново се разписа, след като засече в мрежата с глава центриране от ъглов удар. В 77-ата минута от фаул Кристиано Роналдо оформи своя хеттрик и направи резултата 3:0 за Реал. До края на срещата "Белия балет" можеше съвсем да убие интригата, но пропуски направиха Бензема и резервата Хесе.

В крайна сметка резултатът устройва напълно Реал, които продължават напред в гоненето на голямата си цел - 11 титла в Шампионската титла.