Зидан: Никой не очакваше такъв резултат

Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан сподели мнение за срещата с Волфсбург от четвъртфиналите в Шампионска лига, която испанците загубиха с 2:0.

"Не съм доволен от този мач. Никой не очакваше, че ще загубим с 2:0. Дори аз не го очаквах. Знаехме, че ще ни е трудно, особено във физически план. Без съмнение, мачът с Барселона ни извади от релси. Не започнахме тук с темпото, в което трябва да се играе на този стадии от Шампионска лига. Липсваше ни мобилност. Имахме шансове, но трябва да се примирим с резултата. Необходимо е да анализираме всичките 90 минути. Все още не всичко е загубено. Ние сме Реал и може всичко да променим в реванша при подкрепа на нашите фенове. Пред нас има още 90 минути или дори в повече. Сега е нужно да се сплотим и да продължим да работим", заяви Зидан.