Нов провал за Юнайтед -

Манчестър Юнайтед Загуби от Волфсбург с 2:3 като гост в двубой от последния кръг на Група "В" на Шампионската лига. Така "червените дяволи" отпадат от турнира. Антони Марсиал откри резултата в полза на тима на Луис Ван Гаал в 10-ата минута. Само две по-късно Налдо изравни. В 29-ата минута Виейриня реализира втория гол за "вълците".

В 82-ата минута Жошуа Гилавоги от състава на домакините си вкара автогол, но в ответната атака Налдо пак се разписа, оформяйки крайното 3:2, след асистенция на Марсел Шафер. Така отборът на Луис ван Гаал остана на трета позиция зад Волфсбург и ПСВ Айндховен и през пролетта ще се утешава с участие в Лига Европа.

В другата среща от групата ПСВ Айндховен се наложи с 2:1 над ЦСКА Москва. Игнашевич откри резултата, след като бе точен от дузпа в 76-ата минута. 120 секунди по-късно Де Йонг изравни. Пет минути преди края на редовното време Дейви Прьопер донесе успеха на своя тим, оформяйки крайния резултат.