ПСЖ и Реал не си вкараха гол, Малмьо измъкна успеха от Шахтьор

Фаворитите в група А на Шампионска лига Пари Сен Жермен и Реал Мадрид не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0. През първата част мадридчани създадоха повече положения, но Кевин Трап не допусна да се стигне до гол в неговата врата. След почивката "Белия балет" продължи да доминира. В 72-рата минута Роналдо бе много близо до откриване на резултата, след като получи пас от Марсело, но шутът на португалеца по диагонала излезе в аут.

Иначе Марко Верати можеше да получи втори жълт картон за грубо влизане в краката на Денис Черишев, но реферът си затвори очите. В крайна сметка двата тима поделиха по точка.

В другата среща от тази група Малмьо се наложи над Шахтьор Донецк с минималното 1:0. В 17-ата минута Розенберг бе точен, с което донесе успеха и трите точки на своя тим.