Хекинг: Проведохме добър мач

Старши-треньорът на Волфсбург Дитер Хекинг сподели мнение за срещата с Манчестър Юнайтед от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Както е известно, "вълците" претърпяха поражение с 2:1, въпреки че поведоха в резултата.

"Мисля, че проведохме добър мач. Започнахме силно, успяхме да изненадаме съперника и да вкараме бърз гол, но, за съжаление, допуснахме попадение преди почивката, Обидно е да получаваш такива дузпи. През второто полувреме Юнайтед имаше късмет, играхме по-уверено през последните 25 минути, доминирахме на терена, но не успяхме да реализираме положенията си за гол. Не ни достигна късмет. Като цяло съм оптимист - ние може да се оттласнем от добрата си игра. Иначе ситуацията в групата е сложна, всички отбори имат по три точки. Пред нас са два мача с ПСВ, в които може да заложим фундамента за класиране за плейофите. Както каза Ван Гаал, трябва да печелим домашните си мачове", заяви Хекинг.