Юнайтед допусна пълен обрат срещу ПСВ

Манчестър Юнайтед допусна пълен обрат и загуби с 1:2 гостуването си на ПСВ в среща от група "В" на Шампионската лига. В началото на двубоя защитникът на ПСВ Ектор Морено влезе твърдо в единоборство с Люк Шоу и счупи крака на своя противник, за което Futbol-tv по-рано съобщи на читателите си.

В даденото от съдията 8-минутно продължение на първата част паднаха две попадения. Първо Мемфис Депай откри резултата, след като се справи със защитниците на съперника и с точен удар даде аванс на "червените дяволи". Малко след това Морено изравни след удар с глава.

Юнайтед започна по-добре след паузата и можеше да си върне аванса, но вместо това Нарсинг вкара с глава и сътвори пълен обрат.

В другия мач от група Волфсбург се наложи над ЦСКА Москва. Дракслер в 40-ата минута вкара единственото попадение за германците.