Анчелоти: Резултатът не е добър

Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти сподели мнението си за срещата с Атлетико от четвъртфиналите на Шампионска лига. Както е известно, двата отбора не успяха да си отбележат гол и оставиха всичко за реванша.

"Мисля, че заслужавахме повече, от колкото 0:0, особено що се отнася до първото полувреме. През първата част Реал бе прекрасен, играхме много добре. След почивката се получи друга игра, защото Атлетико започна да ни подлага на натиск, а при нас се появиха трудности в контрола на топката. Не мога да кажа, че този резултат е добър, но това е най-доброто от всички лоши резултати. Атлетико е един от най-добрите отбори в света по отношение на отбраната. Облак проведе отличен мач. На нас не ни достигнаха някои малки детайли. Имахме положения, играчите проведоха отлична работа в атака, но не се получаваше както трябва при завършването на тези атаки. Трябва да повторим тази игра и на "Сантяго Бернабеу" следващата седмица", заяви Анчелоти.