Реал вкара четири гола и изхвърли Лудогорец от Шампионска лига (видео)

Реал Мадрид записа успех с 4:0 срещу Лудогорец в последен мач от група "В" на Шампионската лига. По този начин разградчани отпадат от турнира, заемайки последната позиция в своята група със спечелени 4 точки.

Кристиано Роналдо даде аванс на белите с гол в 20-ата минута от дузпа. При тази ситуация се стигна до центриране от корнер, след което Варан стреля с глава и Марселиньо изби с ръка влизащата топка във. Бразилецът бе изгонен от рефера, а CR7 не сбърка от бялата точка за 1:0.

В 38-ата минута Гарет Бейл покачи на 2:0, след като засече с глава центриране от корнер. В 78-ата минута Арбелоа се оказа най-съобразителен в наказателното поле и отблизо направи резултата класически. В 88-ата минута Медран вкара четвърто попадение за Реал.