Моуриньо: Съдиите не проведоха най-добрия си мач

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо сподели мнението си за мача с Марибор от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в който считаният за фаворит отбор на Челси не успя да победи своя противник. Двубоят завърши при резултат 1:1, като реферът отмени редовен гол на лондончани.

"Не играхме добре през първото полувреме. Не ми хареса нашата игра. Промених някои неща на почивката, вярвайки, че може да прибавим. Така стана, че съперникът отбеляза гол, а това започна да създава натиск върху моите футболисти. Азар не реализира дузпата, но той продължава да бъде най-добрият играч в отбора. Ние си платихме за лошото първо полувреме, освен това вратарят на Марибор бе великолепен. Много неочаквани резултати се случват, когато не си напълно концентриран върху играта или съперника, когато ти се струва, че този мач няма да бъде труден. Едва след пропуснатия гол играчите ми осъзнаха, че играта е под заплаха, но те фантастично реагираха на тези обстоятелства. Трябваше да победим. Вкарахме два гола, два отлични гола. Един от тях бе отменен от арбитъра, а той си бе отбелязан по правилата. В обикновена ситуация побеждавате когато вкарате гол в повече от съперника, но трябва да приемем дадения резултат. Съдиите не проведоха  най-добрия си мач", заяви Моуриньо.