Юве и Атлетико Мадрид с победи в своята група (видео)

Ювентус записа успех с 3:2 над Олимпиакос в мач груповата фаза на Шампионската лига. "Бианконерите“ добавиха важни три точки в актива си, като вече имат равен брой с гръцкия тим (по 6).

Головете за успеха на "старата госпожа“ бяха дело на Андреа Пирло, Роберто Хименес и Пол Погба, а Алберто Ботиа и Делвин Чанел Ндинга реализираха за гостите.

Същевременно в другия мач от същата група, Атлетико се наложи с 2:0 над Малмьо.

"Дюшекчиите“ поведоха след половин час игра. Хуанфран проби по крилото и центрира остро, а Коке засече за 1:0. След почивката домакините бяха по-дейни, но така и не успяха да стигнат поне до изравнително попадение. Точка на спора бе сложена в 78-ата минута, когато Раул Гарсия с удар от дистанция прати топката в мрежата на домакините.

В класирането на Група А лидер е Атлетико Мадрид с 9 точки, следван от Ювентус с 6 точки и Олимпиакос със същия брой. На последното четвърто място е Малмьо с 3 пункта.