Слуцки: Оказахме се неподготвени за такъв мач

Старши-треньорът на ЦСКА Москва Леонид Слуцки заяви, че отборът му не е бил готов за мача от груповата фаза на Шампионска лига против Рома. Както е известно, московчани претърпяха истинска катастрофа, губейки с 5:1 стартовия си мач от турнира.

"Ще кажем така - срещата бе загубена в първите минути. Изобщо не се оказахме готови за подобно ниво на игра. Ако един отбор не е готов дори за първите минути, то претенции трябва да се има и към мен, като човек, който не е успял да подготви отбора си. Когато в десетата минута имаш пасив от два гола, това не опира до липса на физика, а до психика. Не можахме да се включим в нито един фрагмент от играта. Какво щеше да стане, ако при 0:2 Думбия бе вкарал? Може би щяхме да се включим в мача, сега може да разсъждаваме на тази тема, колкото си искате, но това положение бе пропиляно, така че няма смисъл да говорим за това", заяви Слуцки.