Бербатов с асистенция при победа на Монако (видео)

Монако се завърна по победоносен начин в Шампионската лига. Отборът от Княжеството постигна минимална победа с 1:0 срещу Байер Леверкузен в мач от група С.

Единственото попадение в срещата падна в 61-та минута след асистенция на Бербатов. Българинът свали с глава топката към Жоао Моутиньо, който я овладя излезе сам срещу Бернд Лено и вкара.

Иначе във втората минута имаше съмнения за дузпа за нарушение срещу Фабиньо, но съдията подмина ситуацията. През първата част "аспирините" бяха отборът, който владееше повече топката и създаваше чистите голови ситуации, но така и не стигнаха до гол.

След гола Монако бе по-добрият тим и в 82-та минута Караско бе близо до това да сложи точка на спора, но стреля неточно.