Бенитес: Знаем, че трябва да победим

Старши-треньорът на Наполи Рафаел Бенитес сподели мнението си за срещата-реванш от четвъртия квалификационен кръг на Шампионска лига против Атлетик. Както е известно, първият мач завърши при резултат 1:1, а реваншът е тази вечер, от 21:45 часа българско време.

"За Наполи нищо няма да се промени, независимо от това, дали ще победи или загуби. Нашата работа продължава, ние се развиваме, усъвършенстваме клубната структура с бъдещо участие във всички турнири. Атлетик е отбор, който обича да владее топката и трябва да извлечем полза от това. Те обичат да атакуват и може би ще се опитат да вкарат гол от първите минути. Атлетик ще се постарае да демонстрира силата си пред своите фенове, ние ще се опитаме да направим същото. През миналата година ние много владеехме топката и бяхме резултатни. Отборите си приличат, така че владеенето на топката ще е поравно. Нашият план не е променен само заради това, че трябва да вкараме гол. Знаехме, че трябва да победим, така че нищо не се е променило. През миналия сезон спечелихме десет мача навън, установявайки нов рекорд за Наполи", заяви Бенитес.