Байерн обърна Юнайтед и продължава напред (видео)

Байерн Мюнхен победи Манчестър Юнайтед с 3:1 в реванша от четвъртфиналите в Шампионската лига. Така с общ резултат от двете срещи - 4:2 баварците се класират на полуфинал в турнира. Днешната среща на "Алианц Арена" започна много интересно, след като Патрис Евра откри резултата за гостите в 57-ата минута. Той бе точен след силен удар, с който прати топката под гредата.

Само 120 секунди по-късно Марио Манджукич изравни с глава и по всичко изглеждаше, че ще се стигне до продълженията. Все пак в 68-ата Томас Мюлер вкара втори гол за Байерн. Робен стигна до аутлинията и центрира към Мюлер, който отклони топката и изведе Байерн напред в резултата. Крайното 3:1 оформи Ариен Робен в 76-ата минута.

До края на мача домакините можеха да стигнат до нов гол, но в крайна сметка това така и не стана.