Атлетико Мадрид и Зенит не се победиха (видео)

Зенит и Атлетико Мадрид не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от група "G" на Шампионската лига. Двубоят се игра при минусови температури на стадион "Петровский" в Санкт Петербург.

След нулево първо полувреме Адриан Лопес откри резултата в 53-ата минута. Раул Гарсия намери Адриан по лявото крило, а той промуши топката между краката на вратаря за 0:1. 15 минути преди края на мача Тоби Алдервейрелд си отбеляза доста нелеп автогол, след като засече глава центиране на Смолников и прехвърли съотборника си на вратата.

"Дюшекчиите" са лидери в групата с 13 точки, а Зенит е засега втори с актив от 6 точки, но по-късно вечерта третият Порто приема Аустрия Виена и при победа ще измести питерци.