Съдия помогна на Милан срещу Аякс (видео)

В среща от група H на Шампионската лига Аякс и Милан завършиха наравно - 1:1. Двата тима си размениха по едно полувреме, като през първата част домакините бяха по-активни, а след почивката "росонерите" създадоха добри положения. В крайна сметка двете попадения паднаха в края на мача.

В 90-ата минута се стигна до корнер. Защитата на Милан остави Денсвил съвсем сам да забие топката в мрежата с глава - 1:0 за Аякс. В следващата атака Мексес засече центриране от аутлинията, но нямаше късмет, тъй като ударът му бе избит от голлинията.

В добавеното време съдията Йонас Ериксен подари точката на Милан. Марио Балотели падна в наказателното поле при едно центриране и реферът посочи бялата точка, а повторенията показаха, че Балотели е извършил нарушението срещу Ван Дер Хоорн. Супер Марио бе точен за крайното 1:1.