Селтик и Динамо Загреб продължават напред в ШЛ (видео)

Селтик се класира за плейофите на турнира Шампионска лига. В мач-реванш от третия предварителен кръг на състезанието шотландците и Елфсборг завършиха 0:0 в Швеция. С общ резултат от двата мача 1:0 Селтик продължава. "Детелините" са сред възможните съперници на Лудогорец за плейофите на турнира.

В същото време и Динамо Загреб се в следващата фаза на турнира. В мач-реванш от третия предварителен кръг на състезанието Динамо победи като гост молдовския Шериф Тираспол с 3:0 и с общ резултат от двата мача 4:0 продължава напред.

Жуниор Фернандес откри резултата в 10-ата минута, а Хилал Соудани в 27-ата минута удвои преднината на Динамо. В 61-ата минута Дуже Чоп оформи крайното 3:0 за хърватския отбор. Българският нападател на Шериф - Исмаил Иса се появи на терена в 63-ата минута на мача на мястото на Рикардиньо. Динамо също е сред потенциалните съперници на Лудогорец в плейофите на турнира.