Лудогорец продължава в Шампионска лига (видео)

Лудогорец победи Слован с класическото 3:0 и по този начин се класира напред в турнира Шампионска лига. В първата среща Слован се наложи с 2:1 и така българите продължават в следващата фаза след общ резултат от двете срещи - 4:2.

В 3-ата минута Иван Стоянов засече с красива странична ножица центриране на Кайсара и по този начин откри резултата. В 12-ата минута Абало опъна мрежата на гостите за 2:0. С асистенция отново се отчете Кайсара. Третият гол падна чак в 78-ата минута, а негов автор бе отново Абало, който бе изведен добре от Димо Атанасов и по този начин бе оформен крайния резултат. Разградчани могат да съжаляват, че не победиха с по-сериозен резултат, тъй като направиха доста пропуски, а освен това нацелиха и на два пъти гредата.

В следващия кръг Лудогорец ще играе срещу победителя от двойката Партизан - Ширак Гюмри.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец