Бензема: Мачът с Галатасарай не беше толкова лесен
Н. Гавазов
Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема сподели впечатленията си от първата четвъртфинална среща от Шампионска лига против Галатасарай, в която "белите" постигнаха убедителна победа с 3:0 и на практика решиха изхода от противопоставянето. Френският национал ще бъде запомнен с попадението си в 29-та минута на мача и с това, че не бе наказан от главния съдия за опасна игра срещу Семих Кая от гостите - за по-леко нарушение срещу Арбелоа полузащитникът на Манчестър Юнайтед Нани получи директен червен картон в мача между двата тима преди месец.
"Проведохме отличен мач. Винаги е радостно когато отборът ти постига такива победи. Освен това, аз съм щастлив, че успях да отбележа гол. Това е много хубаво", заяви Бензема.
"Играта не беше толкова лесна. Но добре работихме като отбор и поради това на някой се струва, че ни беше леко", каза още нападателят.
Сподели
