Моуриньо: Бяхме много сериозни

Старши-треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо анализира първата четвъртфинална среща от Шампионска лига против Галатасарай. Както е известно, в скандален по отношение на съдийството мач, испанците победиха с 3:0 своя съперник и почти сигурно решиха в своя полза изхода от сблъсъка.

"Бяхме много сериозни сега. Испанската преса се отнесе към Галатасарай не с такова уважение, както го направихме ние сега. Знаехме, че това е силен отбор с отлични нападатели. В отбрана действахме по-добре, отколкото в атака. Можехме да вкараме повече, но като цяло отборът действаше много добре. Ако в Истанбул отбележим гол, тогава Галатасарай ще трябва да ни вкара пет, поради това резултатът тази вечер е забележителен. Но много неща съм видял във футбола и нищо не може да ме учуди. Истанбул е трудно място за игра и Галатасарай ще се сражава до край. Дрогба и Снайдер? Те са част от моето семейство, но не и през изминалите 90 минути", заяви Моуриньо.