Реал с класика срещу Галатасарай (видео)

Реал Мадрид победи Галатасарай с класическото 3:0 в първи четвъртфинал от Шампионската лига. Домакините започнаха срещата много активно и логично Кристиано Роналдо откри резултата още в 9-ата минута. Йозил намери отлично CR7 и той прехвърля стража на Галатасарай за 1:0. В 29-ата минута Есиен центрира добре, бранителите на Галатасарай оставиха топката да стигне до Бензема и французинът бе точен за 2:0.

Малко преди този гол, реферът не даде реална дузпа за гостите, след като Сами Кедира игра с ръка в наказателното поле. До края на първата част Диего Лопес отрази силен удар на Емануел Ебуе. След почивката пропуски направиха Роналдо и Ди Мария за "белите", както и Мели за турския тим. Така се стигна до  74-ата минута, когато Алонсо центрира и Игуаин засече топката в мрежата на турския тим - 3:0.