Шалке 04 с ценно равенство при визитата си в Турция (видео)

Галатасарай и Шалке 04 не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в първия 1/8-финал между двата тима от Шампионската лига. Домакините откриха резултата в 12-ата минута, когато Селчук намери добре Бурак Йълмаз, който с пета прехвърли защитник на гостите и се озова очи в очи с вратаря, след което със силен удар откри резултата - 1:0.

В 45-ата минута, при една контраатака, Фарфан напредна в половината на съперника и подаде към непокрития Джоунс, който с удар от движение прати кълбото в мрежата за 1:1. До края на срещата и двата отбора имаха възможност да се поздравят с победата, но нападателите нямаха късмет при завършващите удари. Така двата тима оставят всичко най-интересно за реванша.