Бутрагеньо: Юнайтед има велик дух

Директорът на Реал Мадрид Емилио Бутрагеньо сподели мнението си за първата осминафинална среща от Шампионска лига против Манчестър Юнайтед. Както е известно, двата отбора завършиха при резултат 1:1 и ръководителят на испанския гранд е убеден, че всичко ще се реши на „Олд Трафорд".

„Нищо още не е решено, защото едва ли реванша ще завърши при 0:0. Това е много трудно да се случи. Имаме време, за да се подготвим за пътуването си до „Олд Трафорд". Това ще е невероятен мач", заяви Бутрагеньо.

„Първото полувреме остана за нас. Но пропускахме от стандартни положения. Преимуществото трябваше да е на наша страна. Отборът свърши огромен по обем работа до почивката. След това не бяхме толкова ефективни. Съперникът се отбраняваше отлично. Юнайтед е класен отбор, който притежава огромен съревнователен дух и невероятни играчи. Роналдо? Той вкара отличен гол и показа как трябва да се държи. Уверен съм, че на „Олд Трафорд" го чака топъл прием", заяви Бутрагеньо.