Зенит и Малага си поделиха по точка (видео)

Зенит и Малага не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в среща от група "C" на Шампионската лига. Само след 9 минути игра, испанците вече имаха аванс от два гола. В 8-ата минута Фернандес намери добре Буананоте, който бе оставен непокрит и той реализира за 0:1. 60 секунди по-късно Себастиан Фернандес бе точен за 2:0, като вина за това попадение имаше вратаря Вячеслав Малафеев.

До края на първата част Александър Кержаков, Хълк и Витцел нямаха късмет да намалят резултата. Четири минути след почивката Дани овладя топката по прекрасен начин в наказателното поле и стреля, като кълбото се удари в гредата и влезе в мрежата - 1:2. В 86-ата минута резервата Виктор Файзулин бе точен за крайното 2:2. Интересното бе, че малко по-късното отново той бе близо до гол, но вратарят на Малага се отчете със страхтна намеса.