Порто излъга ПСЖ, Динамо Киев се справи със съименниците си от Загреб

Динамо Киев победи с 2:0 Динамо Загреб в среща от група А на Шампионска лига. Още в 3-ата минута Олег Гусев откри за домакините, които дори успяха да удвоят резултата след половин час игра. Тогава Йосип Пиварич си вкара автогол и по този начин оформи крайното 2:0 в полза на своя тим. След почивката тимът от Киев бе близо до нов гол, но нападателите на отбора нямаха късмет при завършващия удар. В крайна сметка Динамо Киев се поздрави с успеха и три точки след последния съдийски сигнал.

В друга среща от същата групата Порто успя доста трудно да стигне до успех с 1:0 срещу ПСЖ. Единственото попадение падна чак в 83-ата минута, когато Джеймс Родригес бе точен след асистенция на Фернандо. Домакините направиха още доста пропуски в тази среща, а близо до попадение за французите бяха звездата на тима Златан Ибрахимович, Нене и Тиаго Силва. По този начин играчите на Порто се поздравиха с победата след последния съдийски сигнал.