БАТЕ с успех над Байерн, Валенсия се справи с Лил

БАТЕ Борисов постигна впечатляващ успех с 3:1 при домакинството си на гранда Байерн Мюнхен в среща от груповата фаза на Шампионска лига. Павлов откри резултата за домакините в 23-ата минута, а Радионов покачи на 2:0 в 78-ата минута. В добавеното време на срещата паднаха още два гола - по един във всяка врата. Първо Рибери намали на 2:1, а в 95-ата минута Брешан оформи крайния резултат и по този начин донесе успеха на своя тим.

Валенсия победи с 2:0 френския Лил във втория си мач от Група "F". Жонас откри резултата в 37-ата минута, след асистенция на Роберто Слодадо. В средата на втората част Жонас се опита да центрира към съотборник, но топката влезе директно във вратата на Лил и по този начин той вкара своя втори гол в мача, с който оформи крайния резултат. В края на мача французите останаха с човек по-малко, след като Матийо Дебюши получи втори жълт картон и напусна терена.