Слот похвали Мохамед Салах


Н. Гавазов

Слот похвали Мохамед Салах

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот похвали професионализма на своя нападател Мохамед Салах след победата им над френския Марсилия.

След като завърши само една тренировка в тренировъчния си лагер в Кърби след завръщането си от Купата на африканските нации, Салах пътува с Ливърпул, за да се изправи срещу Марсилия, и изигра целия мач от Шампионска лига.

Въпреки че Салах не успя да отбележи гол, 33-годишният египетски национал впечатли Слот с нивото си на физическа подготовка.

"Много говори за това колко голям професионалист е той, че може да прекара повече от месец с друг отбор и да е готов да играе 90 минути за нас само след един ден тренировки.

Той бе толкова близо до отбелязване на гол. Обикновено вкарва в подобни ситуации, но това не ни навреди, защото вкарахме три пъти“, заяви Слот.

  Сподели
40