Куртоа няма да играе срещу Олимпиакос
Н. Гавазов
Вратарят на Реал Мадрид Тибо Куртоа, ще пропусне гостуването на Олимпиакос в Шампионска лига заради вирусно заболяване, съобщиха от пресслужбата на мадридчани.
Медицинският екип на "Лос Бланкос“ е установил, че белгиецът страда от гастроинтестинална вирусна инфекция и няма да пътува до Атина за сблъсъка срещу гръцкия шампион.
Неговото място се очаква да заеме резервният страж Андрий Лунин, а мадридчани са още без защитниците Едер Милитао, Антонио Рюдигер, Давид Алаба и Дани Карвахал, полузащитника Орелиен Чуамени, както и крилото Франко Мастантуоно.
Реал Мадрид е седми в най-силния клубен турнир на Стария континент с 9 точки след четири изиграни двубоя. В сряда "кралският клуб“ гостува на Олимпиакос, който е на 31-о място с две равенства и две загуби.
Сподели
