Роналдо: Надявам се да не видя повече този рефер

Футболистът на Реал Мадрид Кристиано Роналдо остана разочарован от работата на норвежкия рефер Моен Одвар при победата с 1:0 на неговия тим над Динамо Загреб в среща от първия кръг в група D на Шампионската лига. Португалският футболист бе подложен на груби действия от защитниците на хърватския отбор и завърши играта с кървящ глезен. След мача Роналдо заяви, че реферите е трябвало да го защитят от грубостите на домакините.

„Това е срамно. Надявам се, че този рефер никога повече няма да обслужва нашите мачове", цитира Marca думите на Роналдо, изречени и по повод изгонването на Марсело, който получи два жълти картона за по-малко от три минути - единият за симулация.

След мача, който Реал спечели благодарение на попадението на Анхел Ди Мария през второто полувреме, помощник-треньорът Айтор Каранка разкри, че Роналдо се е нуждаел от медицинска помощ в съблекалнята.

„Направиха му няколко шева. Да се надяваме, че няма да има нищо по-лошо от това", заяви Каранка.