Реал се докопа до победата в Загреб (видео)

Реал Мадрид победи като гост Динамо Загреб с минималното 1:0 на старта в груповата фаза на Шампионската лига. На стадион “Максимир" в мач от група "D" "белите", които днес играха за първи път от много време насатм с червени екипи, стигнаха до така важната победа.

Още в самото начало на срещата гостите започнаха да атакуват, като пропуски направиха звездата на отбора Кристиано Роналдо, Анхел ди Мария и Йозил, а Бензема нацели напречната греда. След почивката Реал продължи да бъде по-активния тим на терена и логично стигна до така желаното попадение. В 53-ата минута, след асистенция на Марсело, Ди Мария се разписа за 1:0, оформяйки крайния резултат.

До края на срещата до нов гол не се стигна въпреки, че близо до попадение за испанците бяха Алонсо, Роналдо, Рамос и Бензема, а Марсело бе изгонен в 73-ата минута на срещата.