1000 фена на Вила са без билети за мача с ПСЖ
Н. Гавазов

1000 фенове на Астън Вила без билети се очакват в Париж тази вечер за първия мач от четвъртфиналната среща от Шампионска лига на УЕФА срещу Пари Сен Жермен, според L'Équipe.
Билетите за мача вече са разпродадени, съобщава L'Équipe. Около 2000 фенове на Астън Вила се очакват на "Парк де Пренс" за първия мач. Въпреки това още около 1000 фенове на бирмингамци вече са в града за мача. Те ще следят двубоя от пъбове и барове в Париж. В рамките на тази група от 1000 фенове без билети, 150 се считат за "рискови“ от френската полиция.
В резултат на това и въпреки липсата на враждебност между двете групи фенове, играта е класирана като трета по скала от пет (пет е най-високата) от Националната дивизия в борбата срещу хулиганството, което означава, че има "риск от проблеми“.
Голямото количество фенове без билети е причината за това решение на френските власти.
Сподели