Консейсао: Играхме срещу повече от клуб

Старши -треньорът на Порто Серхио Консейсао говори за мача от 2-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в който отборът му се срещна с Барселона (0:1).

"Горд съм от работата, която играчите свършиха и от факта, че завършихме мача активно, опитвайки се да изравним резултата. Трябва да останеш концентриран през целия мач. Жалко, че поведоха в края на първото полувреме. Трябва да сте нащрек през всичките 90 минути. Но сега трябва да продължим напред.

Какво мисля за работата на рефера Тейлър? Вече говорих за това в три-четири интервюта. Играхме срещу повече от клуб... И това е достатъчно“, заяви Консейсао.

Имайте предвид, че реферът Антъни Тейлър можеше да отсъди дузпа срещу Барселона в няколко епизода. Освен това нападателят на Порто Мехди Тареми вкара красиво попадение, но голът не бе зачетен поради спорна засада.