Мхитарян: Не си мислете, че Интер вече е на финал

Полузащитникът на Интер Хенрих Мхитарян говори за победата над Милан в първия полуфинален мач от Шампионска лига (2:0).

"От първите минути имахме голямо желание да спечелим този мач. Демонстрирахме това през първото полувреме, удържахме съперника през второто и спечелихме крайната победа.

В днешния успех има голяма заслуга на моите съотборници. Всички свършихме страхотна работа, но все още не е приключила. В реванша ни очаква грандиозна битка между два основни съперника.

Бих искал да вкарвам повече голове. Имахме възможност да го направим. Надяваме се да вкараме повече в следващия мач.

Не си мислете, че Интер вече е на финал. Трябва да запазим концентрацията си. Днешната победа е не само моя заслуга, но и на моите съотборници", заяви Мхитарян.

Мхитарян вкара втория гол за Интер в 11-ата минута и бе признат за най-добър играч на мача.