ПСЖ загуби точки срещу Бенфика, Юве с първа победа в своята група (видео)

Бенфика и Пари Сен Жермен завършиха на равно 1:1 в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Голът за парижани бе дело на Лионел Меси, а Неймар му асистира. Данило обаче си отбеляза автогол в 41-ата минута, с което оформи крайния резултат.

В другия мач от тази група Ювентус се наложи с 3:1 над Макаби Хайфа. В 35-ата минута Адриен Рабио откри резултата, с Душан Влахович удвои пет минути след почивката. Четвърт час преди края Дин Давид върна едно попадение, а с това и интригата в мача. В 83-ата минута Адриен Рабио обаче вкара трети гол във вратата на гостите и по този начин подпечата победата на "Старата госпожа".

ПСЖ запазва първата позиция в "Н“ на Шампионска лига с актив от 7 точки, след изиграни 3 срещи. Бенфика е втори със същия актив, но с по-лоша голова разлика. Юве вече има 3 точки на сметката си - нещо с което не може да се похвалят от Макаби, които са на нула.