Челси с класика срещу Милан (видео)

Челси се наложи с класическото 3:0 над гостуващия Милан на "Стамфорд Бридж“ в интересен двубой от днешната програма на Шампионската лига. "Сините" изиграха по страхотен начин този двубой и заслужено се поздравиха с успеха, носейки радост на феновете си.

Уесли Фофана откри резултата в 24-тата минута. а в 56-ата Пиер-Емерик Обамеянг удвои преднината. Тя нарасна още повече в 62-рата минута, когато се разписа и Рийс Джеймс. Това се случи след три поредни корнера, като при последния настана разбъркване, а най-съобразителен беше Фофана, който търкулна топката за първия си гол с екипа на "сините".

След почивката англичаните нанесоха още два важни удара. В 56-ата минута Джеймс центрира в наказателното поле, където неориентираният Фикайо Томори се размина с топката и това позволи на Обамеянг да удвои преднината на своя тим.

В 62-ата Джеймс оформи крайния резултат с много силен удар, след като бе изведен на добра позиция.