Симеоне: Лош мач

Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне коментира победата с 2:1 над Порто в мач от първия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Не изиграхме добър мач. Имаше малко положения за двата отбора, един за тях през второто полувреме, отменен гол за нас, слаб удар на Коке през първото полувреме, но от открита игра много малко. Нищо за никого, много малко.

Те бяха по-добри в мача в средата, който се играеше, от това кой отнемаше топката и пресираше по-добре. Те бяха по-добри от нас като натиск, не ни позволиха да направим нищо заради тяхната интензивност и не ни се случва за първи път с тях. Не сме изненадани.

Те работиха много добре, не ни позволиха да играем. Триумфът ни позволява да коригираме нещата, но мачът беше лош", заяви Симеоне.