Късна драма и победа за Атлетико, Брюж изненада Леверкузен (видео)

Байер Леверкузен инкасира поражение срещу Клуб Брюж с 0:1 в мач от група В на Шампионската лига. "Аспирините“ продължават своята черна серия през настоящия сезон, след като вече има 6 загуби в 7 мача във всички турнири.

В 42-ата минута Андреас Сков Олсен центрира топката към Абакар Сила, който се извиси и засече топката във вратата на Байер Леверкузен, за да може Брюж да поведе с 1:0.

Калъм Хъдсън-Одой подаде към Патрик Шик, който реализира с глава в 73-ата минута, но голът не бе зачетен, след проверка с VAR заради засада.

В другия мач от тази група - Атлетико Мадрид се наложи над гостуващия Порто с 2:1. Всички голове паднаха след 90-ата минута. Марио Ермосо (90+2) откри резултата, а Матеус Урибе (90+6) реализира от дузпа за 1:1. Антоан Гризман донесе победата с гол 101-ата минута. Трябва да се отбележи, че Тереми остави гостите с човек по-малко в 82-ата минута.