Барса громи, Байерн взе дербито срещу Интер (видео)

Байерн Мюнхен победи Интер с 2:0 на "Джузепе Меаца". Немците вкараха по един гол в двете полувремена и взеха заслужени три точки в Миланов.

В 25-ата минута Кимих пусна пас в дълбочина към Сане, който се вклини между двамата централни защитници, излезе сам срещу Онана, преодоля го и вкара за 0:1.

През второто полувреме Байерн направи перфектна атака в 66-ата минута. Коман и Сане направиха двойно подаване и Сане се озова дълбоко в наказателното поле на Интер. Последва подаване успоредно на голлинията, топката се удари в крака на Данило Д`Амброзио и влезе в мрежата.

Другият мач от тази група също бе любопитен. Барселона записа очаквана и доста изразителна победа с 5:1 над Виктория Пилзен. Франк Кесие откри резултата в 13-тата минута, а след това хеттрик за домакините записа Роберт Левандовски с попадения в 34-тата, 45-ата и 67-ата минута. Петото попадение за каталунците бе за Феран Торес в 71-вата минута, а за гостите се разписа Ян Сикора в 44-тата минута.