Юнайтед и Йънг Бойс с реми (видео)

Манчестър Юнайтед и Йънг Бойс завършиха наравно при резултат - 1:1 в последен мач от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят не бе от значение за "червените дяволи", които си бяха гарантирали място в следващата фаза. Гостите обаче се бореха поне за 3-то място. Англичаните играха с голяма част от резервите си.

Резултатът откри Мейсън Грийнууд в 9-ата минута. След центриране на Люк Шоу отляво Мейсън Грийнууд отбеляза с акробатична странична ножица за 1:0.

Фабиан Ридер пресече опит за изнасяне и изравни с много хубав изстрел. Секунди по-късно Жордан Сибачу дори можеше да направи пълен обрат за тима си.

До края на срещата двата състава пропуснаха по още няколко положения, но до краен победител не се е стигна. Така Юнайтед завърши на първо място в групата с 11 точки, докато швейцарците отпаднаха от турнира с високо вдигнати глави.

Другият двубой от тази група между Виляреал и Аталанта от последния кръг в груповата фаза на Шампионската лига бе отложен и тепърва ще се играе