Почетино: Приятно е, че се класирахме за плейофите

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино коментира поражението на отбора в мача от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига с Манчестър Сити (1:2).

"Манчестър Сити имаше ли висок процент на притежание? Не, притежанието бе 55 на 45, не бе толкова важно. Голям процент е 70 на 30. Нямаше паника. Те бяха по-добри от нас през първото полувреме. Вижте колко грешки направихме, това реалистично говори за първото полувреме. Имаше осезаема разлика между нашите отбори.

Започнахме по-добре второто полувреме. Имахме шанс, успяхме да излезем напред. Трябваше да направя някои промени, след като съперникът изравни резултата. Беше трудно и отборът го усети. В резултат допуснахме втория гол. Ще запомним добре второто полувреме, това искахме да видим. Много съм доволен от всички играчи. Като се имат предвид обстоятелствата в началото на сезона, е приятно да стигнем до плейофите на Шампионска лига", заяви Почетино.