Този път Милан би Атлетико, резервите на Ливърпул без проблеми срещу Порто (видео)

Милан се поздрави с победа - 1:0 при визитата си на Атлетико Мадрид на "Уанда Метрополитано“ в сблъсък от група В на Шампионската лига. Жуниор Месиас вкара единственото попадение в 87-ата минута, засичайки с глава центриране на Кесие.

Като цяло двата тима изиграха интересен мач, като положения имаше и пред двете врати. В последните минути в игра се появи Златан Ибрахимович, който раздвижи играта на "росонерите" и на няколко пъти извеждаше съотборниците си в на добри позиции. Пред него също се откри отличен шанс за гол, но Ян Облак спаси - положение, което се случи малко преди гола.

В другия мач от тази група Ливърпул се наложи над Порто с 2:0. Мърсисайдци играха с доста резерви, но въпреки това стигнаха до успеха с попадения на Тиаго Алкантара (52) и Мохамед Салах - 20-тина минути преди края.

Ливърпул вече си бе гарантирал класиране напред, а по-любопитното е, че въпреки загубата Порто остава на втора позиция с 5 точки. Атлетико и Милан имат по 4 пункта.